Купити квартиру в Івано-Франківську недорого - реально фото

Купити квартиру в Івано-Франківську недорого - реально


18-05-2017

У кожного є мрія. Ваша мрія - це власна квартира? Затишний куточок в якому все буде миле душі і серцю. Де приємними будуть і гучні застілля, і душевні посиденьки за чашкою ароматної кави? А як буде чудово, якщо купити квартиру в Івано-Франківську недорого. І так, щоб житло було якісним і розташування підходило, і вигляд з вікна? 

Як купити квартиру в Івано-Франківську недорого 

Таку мрію легко втілити в життя. Вам потрібно всього лише звернутися в будівельну компанію "МЖК Експрес-24", в якій і можна купити квартиру в Івано-Франківську недорого. 

Перевагою та особливістю будівельної компанії “МЖК Експрес-24” в тому, що забудовник створює не окремі будинки, а цілі житлові комплекси закритого типу із своїми зеленими алеями, спортивними та ігровими майданчиками для дітей, паркінгом для автомобілів. Є все, що потрібно для комфортного проживання сучасної людини. 

“МЖК Експрес-24” пропонує продаж квартир в Івано-Франківську без посередників, що дуже важливо. Адже зайві кошти за послуги агенств нерухомості ви сплачувати не будете. А ще суттєвим плюсом є те, що ви купляєте квартиру сирець, і вже робите все на свій лад, саме так, як довподоби тільки вам. 

Квартири в новобудові - переваги 

Звісно, що багато нерухомості є і на вторинному ринку. Але зазвичай, квартири, в яких вже хтось жив, потребують ремонту, і не тільки косметичного. А ще, якщо ви захочете перепланувати таку квартиру, потрібно дуже багато коштів. Тому житло у стареньких квартирах не так легко піддається переплануванню. Значно економніший варіант — це купити квартири в нобовудові сирець, або ж вкласти гроші у нерухомість ще тоді, коли будинок знаходиться на стадії будівництва. Так ви зможете на всі 100% бути впевненими, що купили саме ту квартиру, про яку мріяли. 

Захочете зробити корективи? Створити робочу зону, спортивний куток чи дитячу ігрову кімнатку? Квартири спроектовані таким чином, що невеличкою перегородкою із гіпсокартону можна відділити необхідні вам зони. 

Інвестиції в нерухомість 

У теперішньому шаленому темпі життя кожному з нас хочеться бути впевненому у завтрішньому дні, а купівля нерухомості в Івано-Франківську — дуже вигідне капіталовкладення. Вона завжди буде цінною, тим паче, якщо куплено нерухомість недорого. 

А кому ще довірити будівництво власного житла як не фірмі, яка на ринку нерухомості в Івано-Франківську вже більше 20 років, і не втрачає своїх лідируючих позицій і досі, радуючи івано-франківців та гостей міста новим житлом і новими тенденціями в будівництві? Купити квартиру в Івано-Франківську недорого Ви зможете в “МЖК Експрес-24”. Це будівельна компанія, яка втілить усі Ваші мрії в реальність!