Купити квартиру в Івано-Франківську - АКЦІЯ! фото

Купити квартиру в Івано-Франківську - АКЦІЯ!


15-06-2017

Продаж квартир у новобудовах - один з найбільш активних сегментів ринку нерухомості. Можливість купити квартиру в Івано-Франківську на стадії котловану дозволяє не тільки отримати якісне житло, а й заощадити значну суму в порівнянні з придбанням квартири на вторинному ринку. 

Якщо ви вирішили купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові, не варто поспішати. Такий важливий крок не можна робити спонтанно, так як мова йде про значну суму коштів, яка потрібна для придбання квартири. Попередньо слід ознайомитися хоча б з десятком варіантів, порівняти ціни, зважити всі за і проти. 

Купити простору, світлу та комфортабельну квартиру в новобудові з видом на озеро та гори - про це мріє кожен. Крім того, таку квартиру при необхідності завжди можна вигідно продати або здати в оренду. Визначившись з основними вимогами до квартири, яку ви хочете купити, можна приступати до пошуків. 

Продаж квартир в “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” 

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” розпочинає продаж квартир в Івано-Франківську в новому житловому комплексі “Міленіум Еко Апартментс”. Новий ЖК являє собою сучасні будинки з повним набором супутніх інфраструктурних об'єктів. Затишне та екологічно-чисте розташування, свіже повітря та мальовничі краєвиди — все це Ви зможете знайти в даному житловому комплексі. Весь житловий комплекс буде обгороджений парканом, для забезпечення охоронної функції, також працюватиме сучасний центр відео-моніторингу та спостереження. 

Вибрати квартиру в новому житловому районі саме для Вас допоможе база даних нашого сайту, а також професійна допомога фахівців будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. У нас Ви знайдете десятки одно-, дво- і трикімнатних квартир в даному житловому комплексі. Також, Ви можете купити дворівневі квартири. 

У житловому комплексі “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” будуть встановлені сучасні безшумні пасажирські ліфти всесвітньо відомої американської компанії Otis Elevator Companу. Ліфти OTIS встановлено в багатьох висотних будівлях, включаючи Ейфелеву вежу та Емпайр-стейт-білдінг. Підземний паркінг та контрольно-пропускний пункт на кожному в’їзді убезпечить від протиправних посягань Ваш автомобіль. Броньовані двері з протизламними замками в захищатимуть кожну квартиру в новобудові. 

Увага Акція! 

Купити квартиру в Івано-Франківську

за акційною ціною можна вже зараз! 

Перші 20 покупців квартир в ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” отримають можливість купити квартиру за рекордно низькою акційною ціною - від 10 000 грн. за кв.м.