Купити квартиру у Франківську в районі парку Шевченка фото

Купити квартиру у Франківську в районі парку Шевченка


11-07-2017

Будівництво та продаж квартир у новобудовах Івано-Франківська, що розташовані в центральній частині міста, накладає цілий ряд додаткових вимог на забудовника. Така висока вимогливість покупців нерухомості цілком зрозуміла. Адже люди, які планують купити квартири у Франківську в центрі міста - активні та цілеспрямовані, вони цінують домашній затишок та єдиний соціальний простір, високу якість житла та мобільність. 

Саме так можна описати покупців нерухомості, які купують житло в Івано-Франківську в районі парку Шевченка від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. 

Переваги квартир у новобудовах від “МЖК Експрес-24” 

Квартири в Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”, відрізняються високою якістю житла та вдалим плануванням, що враховує всі потреби сучасних сімей. Житловий комплекс має зручну локацією та розвинуту інфраструктуру. Новобудови розташовуються у престижному районі міста по вул. Національної Гвардії, неподалік від центрального міського парку ім. Шевченка. 

У багатокімнатних квартирах є можливість об'єднати кухню з вітальнею, передбачені комори та ніші для вбудованих шаф купе, кілька санвузлів. У будинку є гаражі та місця для паркування автомобілів на прибудинковій території. Сучасні дитячі майданчики помістять всіх дітей, які зможуть весело провести час граючись протягом дня зі своїми однолітками. 

Усі новобудови від компанії МЖК Експрес-24 обладнані безшумними швидкісними ліфтами OTIS (Німеччина). Забудовник пропонує на ваш вибір одно-, дво- та трикімнатні квартири комфорт-класу в готовому будинку та будинках що тільки зводяться. Також, Ви можете придбати в житловому комплексі дворівневі квартири з чудовим видом з вікна на центральну частину міста та гірські краєвиди Карпат. 

Як купити квартиру у Франківську 

В даний момент йде активний продаж готових квартир. Актуальну інформацію про ціни на квартири від забудовника та детальні умови їх придбання можна дізнатись в офісі будівельної компанії або зателефонувавши за телефоном +38 050 433 14 03. Ціна квартири залежить від типу планування, площі та її розташування. Будівельна компанія також пропонує знижки при 100% оплаті усієї вартості квартири. 

Купити квартиру у Франківську в районі парку Шевченка від надійного забудовника будівельної компанії “МЖК Експрес-24” - Ваш правильний вибір!