Купити комерційну нерухомість в Івано-Франківську пропонує “МЖК Експрес-24” фото

Купити комерційну нерухомість в Івано-Франківську пропонує “МЖК Експрес-24”


13-06-2017

Купити комерційну нерухомість в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” - це надійне та вигідне інвестування Ваших коштів у нерухомість. 

Ми ретельно аналізуємо місце будівництва будинків і розташування в них комерційних приміщень, ще на етапі проектування. 

Комерційна нерухомість Івано-Франківська - переваги 

Під час проектування будинків наші фахівці з'ясовують те, наскільки: 

  • Зручний під'їзд до будинку;
  • Як Добре буде проглядатися ваша майбутня вивіска;
  • Чи відповідає Інфраструктура району цільовому призначенню придбаного комерційного приміщення. 

Подібний аналіз гарантує високу віддачу для Вашого бізнесу. Наприклад, якщо ви придбали об'єкт для самостійного використання, то потік покупців і клієнтів буде стабільний, незалежно від пори року та фінансово-економічної ситуації в країні. Якщо ж ви плануєте здавати придбане приміщення в оренду, то бажаючі стануть в чергу щоб отримати право на оренду Вашої комерційної нерухомості. 

Купити комерційну нерухомість в Івано-Франківську від "МЖК Експрес-24" 

Ми пропонуємо Вам придбати за вигідними цінами комерційні приміщення в житловому комплексі, що неподалік від центру біля парку Шевченка, а також незабаром стартують продажі комерційної нерухомості в житловому комплексі “Міленіум Еко Апартментс”. Наша комерційна нерухомість окупиться Вам вже через декілька років після введення будинку в експлуатацію! Це справді дуже вигідно, порахуйте самі! 

З огляду на великий вибір комерційних приміщень, ціни на них можуть варіюватися, але вигода все одно залишиться. За більш детальною інформацією щодо питання: як купити комерційну нерухомість в Івано-Франківську, Ви можете звернутися до наших фахівців за адресою місто Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців, 58. Також, Ви можете зателефонувати до нашого офісу за номерами телефонів +38 050 433-14-03 та +38 0342 77-60-27.