Купівля квартири влітку - плюси та мінуси фото

Купівля квартири влітку - плюси та мінуси


13-07-2017

Літо - завжди тихий сезон на ринку житлової нерухомості. Зазвичай покупці відкладають купівлю квартири, щоб зосередитись на літньому відпочинку та відпустці. Але у тих, хто нікуди не збирається, купівля квартири саме влітку дає додаткові переваги та непогані можливості при виборі житла. 

Чому переїзд на нову квартиру краще зробити саме літом? 

Купівля та переїзд на нову квартиру влітку має незаперечні плюси для сімей з дітьми. Адже саме в цей період батьки та діти зможуть спокійно переїхати на нове місце і матимуть час, щоб адаптуватися до нових умов. Батьки зможуть відправити дітей на дачу, до бабусь або в дитячий табір, а самі спокійно зможуть зайнятися переїздом та ремонтом нової квартири. Також з'явиться такий необхідний час для того щоб підібрати для дітей нову школу чи дитячий садок. 

Квартира в новобудові зі знижкою 

Літо - це чудова можливість для купівлі квартири в новобудові на вигідних умовах. Забудовники чудово знають про літній так званий «мертвий» сезон, а тому активно стимулюють продаж квартир у житлових комплексах. А залучити потенційного покупця можна в першу чергу знижками, подарунками або цікавими акціями. В результаті літом можна вигідно купити квартиру в новобудові, а зекономлену суму коштів витратити на її ремонт або відпустку. До осені, як правило, ціни на квартири в новобудовах починають рости. 

Більше часу подумати 

Затишшя на ринку нерухомості зіграє позитивну роль для тих, кому потрібен час, щоб зібрати необхідну суму, якої бракує. Конкуренції серед покупців практично немає. Тому влітку можна спокійно розглянути різні варіанти та розмірено вибрати квартиру Вашої мрії. Слід пам'ятати, що незалежно від сезону, купівля нерухомістю - це значна та відповідальна подія. 

Вторинний ринок торгуватися не любить 

Якщо ви хочете купити квартиру на вторинному ринку нерухомості, то тут знайти вигідну пропозицію буде значно складніше. Як правило, ціни на квартири тут встановлюють самі власники, і часто вони не слухають порад ріелторів і не готові робити знижки тільки тому, що на дворі літо та низький сезон. Тому, переглядаючи пропозиції на вторинному ринку, ви зіткнетеся з тим, що ціни тут влітку не змінюються. 

Купівля квартири в “МЖК Експрес-24” 

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” дбає про своїх клієнтів незалежно від сезону та пропонує різноманітні акції та цікаві пропозиції протягом всього року. Зокрема зараз, перші двадцять покупців в новому ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” зможуть купити квартиру в новобудові за ціною від 10 000 грн. за квадратний метр. Ціни на квартири в житловому комплексі в будинках біля парку Шевченка, що по вул. Національної Гвардії — стартують від 12 000 грн. за квадратний метр.