Купівля квартир в Івано-Франківську - що треба знати  фото

Купівля квартир в Івано-Франківську - що треба знати


07-07-2017

Даний матеріал призначений для всіх, хто в пошуках об'єкта нерухомості! Ох, і нелегке ж перед вами стоїть завдання. Прекрасно Вас розуміємо, купівля квартир в Івано-Франківську не легке завдання, так як від величезного вибору голова йде обертом. І кожен раз здається, що ось треба ще подивитися, так як обов'язково знайдеться щось краще. 

Ось і затягуються пошуки, в голові каша, перегляди вже не приносять задоволення, а вибір робити все ж таки треба. При цьому необхідно, особливо ретельно звертати увагу не тільки на об'єктивні характеристики обраного об'єкта (район, площу, тип житла та ін.), Не тільки на стан ремонту, але й на ті наслідки, які виникнуть після купівлі квартири. Проте, саме цього потенційні покупці особливо не розглядають, задовольнившись відповіддю продавця, що всі документи в порядку. 

Купівля квартир в Івано-Франківську

на ринку вторинного житла 

На що слід звертати увагу в першу чергу: 

  • Чи є обтяження на об'єкт? Яка сума обтяжень? В якому банку?
  • Чи є неповнолітні власники нерухомості?
  • Коли попередній раз купувався об'єкт? Чи не потрапляють продавці під сплату прибуткового податку при продажу?
  • Чи купувалась нерухомість у шлюбі?
  • Який вид власності та чи згодні всі співвласники на укладення угоди?
  • Яким чином з'явилося право власності на об'єкт - приватизація, купівля-продаж, спадщина, заповіт, дарування, тощо?
  • Чи немає у власника непогашених виконавчих проваджень? 

Мабуть досить перераховувати... Грамотний фахівець дуже добре розуміє, для чого потрібні відповіді на всі ці питання. А ви? Ну якщо ви все ж зважилися на купівлю квартири на ринку вторинного житла, обов'язково розберіться в цих питаннях. 

Купівля квартири в новобудові - переваги 

Люди завжди мислять різними категоріями. Одним властиво дивитися далеко вперед, інші вирішують нагальні поставлені завдання. У кожній з моделей є свої плюси та мінуси. Саме тому в армії є солдати і генерали. Саме тому, у разі потреби купити квартиру багато хто вирішує купити нерухомість в новобудові. 

Давно відомо, що нерухомість - одна з найбільш твердих валют. Подумайте самі, чому більшість найбагатших людей планети тримають свої активи сему у нерухомості. Особливо ця тема гаряче обговорюється в даний час, коли курс гривні по відношенню до євро і долара так лихоманить. Не секрет, що інвестування в нерухомість хороший засіб врятувати капітал від інфляції. Зростання цін на квартири перекриває інфляцію. Плюс до всього можливий додатковий пасивний дохід від здачі квартири або офісу в оренду. Звичайно, варто відзначити, що за часів кризи вартість тих же квартир знижується, але через деякий час знову досягає колишньої позначки. 

Купівля квартир в будівельній компанії “МЖК Експрес-24” 

Купівля квартир в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” - це в першу чергу надійність. Вже більше 20 років будівельна компанія виконує всі свої зобов'язання перед покупцями квартир, а тому придбання житлової та комерційної нерухомості в нашій компанії — це запорука Вашої фінансової стабільності, збереження та накопичення капіталу.