Інвестиції в нерухомість у Європі: переваги та недоліки фото

Інвестиції в нерухомість у Європі: переваги та недоліки


19-05-2017

Купити квартиру в новобудові в Івано-Франківську - це цілком досяжна мета, тому що сьогодні на ринку нерухомості прикарпатського міста є багато варіантів. Нерідко, стаючи власником нового житла в рідній країні, українці починають цікавитися "А як справи у сусідів?". Найчастіше в запитаннях фігурують, звичайно ж, країни Європи. 

Європа немаленька, і за великим рахунком, дуже різноманітна. Ціни, умови придбання нерухомості, умови проживання відрізняються навіть у межуючих одна з одною країнах. Скільки коштує маленька квартира в Берліні? На які країни і міста варто орієнтуватися, а які менш привабливі? Які прогнози на найближче майбутнє: чи змінюватимуться країни-лідери та де житло незабаром подорожчає? 

Інвестиції в нерухомість 

Економічне підгрунтя даного питання дуже хитке, тому складно зі стовідсотковою ймовірністю сказати, де пощастить з інвестиціями в нерухомість. Зростання та зниженню попиту і цін в деяких регіонах постійно змінюються. Більше того, немає точного переліку міст та країн, які є найпривабливішими для придбання квартири. Різні агентства дають різноманітні відомості та інформацію. Деякі експерти стверджують, що на першому місці Великобританія, інші - відстоюють Німеччину. Все ж таки вирішальних факторів дуже багато, тому спробуємо розібратися в цьому. 

Отже Великобританія. Ринок нерухомості в цій країні відрізняється завидною стабільністю. Національна валюта впевнено тримається на плаву, і цей факт привертає велику кількість інвесторів. Ціни на житло в 2016 році зросли на 5 відсотків, очікується ще трьохвідсоткове підвищення в 2017 році. 

Що стосується Німеччини, то тут спостерігається невелика "зміна орієнтирів". Якщо раніше експерти рекомендували вкладати заощадження в квадратні метри в Мюнхені, то тепер в Берлін. У столиці в порівнянні з іншими німецькими містами ціни досить приземлені. Невелика квартира-студія тут буде коштувати в середньому 40-50 тис.Євро. 

Крім двох вищезгаданих населених пунктів, популярністю користуються Гамбург або Франкфурт. Гамбург – перспективне місто, що стрімко розвивається, постійно оновлюється. Тут мінімальна ціна на квартиру вище столичної в два рази. Франкфурт - економічний центр країни, тут одне з найпрогресивніших в економічному плані міст Німеччини. Апартаменти площею 100 кв.м обійдуться покупцеві в середньому в 250 тис.Євро. 

Варто також придивитися до Швейцарії. Все ті ж причини: стійка економіка, а тому інвестиції в нерухомість — виправдовують себе. Єдина перешкода - місцеві закони. Не маючи громадянства отримати дозвіл на купівлю житла важко, а інколи просто нереально. Для тих хто шукає більш легкі шляхи слід звернути увагу на країни, які територіально наближені до України. Столиці Польщі, Чехії, Угорщини зустрінуть потенційних інвесторів з великою привітністю. 

А які країни ми не радимо? Це Іспанія та Португалія. Так, ціни на квартири в Іспанії низькі, що спонукає потенційних інвесторів до купівлі квартир. Проте після придбання нерухомості, приходить розуміння, що здати в оренду таке житло дуже проблематично, а подекуди навіть неможливо. В Португалії ще не до кінця вирішені внутрішні економічні проблеми, а тому розумніше буде дочекатися їх вирішення. 

Хто ж не хоче ризикувати та подорожувати в далекі країни з метою інвестицій в нерухомість, пропонуємо найвигідніший на нашу думку варіант. Це купівля квартири в новобудові в Івано-Франківську. 

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” є одним з лідерів в будівельній галузі Івано-Франківська, пропонує умови вкладення коштів у нерухомість, які значно переважають європейські.