Яка площа квартири потрібна для комфортного життя  фото

Яка площа квартири потрібна для комфортного життя


17-07-2017

Як ви думаєте, яка площа квартири потрібна для комфортного життя. Яку площу вибрати при купівлі квартири в новобудові? Вибираємо із запропонованих забудовниками квартир в новобудовах. 

Однокімнатні квартири 

Однокімнатна квартира повинна бути від 37 до 40 кв. метрів. Якщо більше, то навіщо? Все одно це буде однокімнатна квартира. Хіба що зробити перепланування та об'єднати вітальню та кухню. Тільки навіщо ці проблеми: з дизайн-проектом, витратами на додаткові будівельні матеріали і бригади майстрів. Крім того, необхідно додаткове узгодження та узаконення перепланування. Кращий варіант, можна витратити гроші, час і нерви на пошук вже готової двокімнатної квартири. 

Двокімнатні квартири 

Найбільш комфортна площа 2-кімнтаної квартири - це 50-60 кв.м. Якщо менше, то це півторачка. Якщо більше, то продавати таку квартиру потім буде досить складно. Вони просто не користуються великим попитом. Навіщо платити за зайві квадратні метри, які до того ж не перетворюються в ще одну кімнату? 

Трикімнатні квартири 

Звичайні трикімнтані квартири – від 72 до 80 квадратних метрів. При гарному плануванні все відмінно і це ідеальна відповідь на питання: Яка площа квартири потрібна для сім'ї з двома дітьми. Для кожної дитини по кімнаті, простора кухня, де збираються всі на сімейні посиденьки. 

В будівельній компанії "МЖК Експрес-24" Ви зможете підібрати квартиру, яка підійде під будь-які Ваші побажання щодо площі та планування.