Як відшкодувати збитки від ремонту квартири у сусідів фото

Як відшкодувати збитки від ремонту квартири у сусідів


17-07-2017

У сусідів оновлення інтер'єру, а у Вас проблеми? Якщо конкретніше: ремонт у сусідів заподіяв шкоду вашій щойно відремонтованій квартирі (відлетіла шпаклівка, пішли тріщини на стелі і т.д.). Ви категорично з цим не погоджуєтеся і починаєте робити кроки для відновлення справедливості. Тобто, вимагаєте відшкодування збитків, які завдані будівельно-ремонтними роботами, що відбуваються по сусідству. Як це зробити грамотно і з позитивним для Вас результатом, спробуємо розібратися разом. 

Що робити, якщо ремонт квартири у сусідів пошкодив Вашу квартиру 

Наприклад: 

    • Пішли тріщини на стіні.
    • Каналізація забита залишками оздоблювальних матеріалів (штукатурка, шпаклівки і т.д.). Вентиляція у ванній перестала працювати і т.д.  

Шляхи вирішення проблеми 

Звичайно, для початку можна піти і поговорити з сусідами. Тільки, навряд чи власник проблемної квартири піде на виправлення всіх цих проблем без жодного примусу. Адже це його гроші і час. Які він не збирається витрачати на Ваші проблеми, нехай навіть вони виникли з його вини. Тоді залишається тільки діяти юридично грамотно та послідовно. 

Порядок Ваших дій 

  • Звернутися в ЖЕО.
  • Дочекатися комісії ЖЕО для перевірки та фіксації фактів порушення.
  • Отримати Акт огляду приміщення.
  • Звернутися з позовом до суду про відшкодування заподіяної Вашому майну шкоди. 

Підставою для вашого звернення до суду і буде акт від ЖЕО. Офіційний документ, що підтверджує завдані вам збитки від ремонту сусідів, які заподіяні Вашій квартирі або навіть цілому будинку. Можливо, знадобиться додаткова судова експертиза для оцінки пошкоджень. Тому потрібно бути готовим до додаткових витрат та судових процедур. 

В принципі, якщо не враховувати пошарпані нерви від "спілкування” з порушниками вашого спокою і час на ходіння по інстанціях, Ви отримуєте досить непоганий результат та відшкодуєте всі завдані майну збитки.