Як ми обирали квартиру в Івано-Франківську фото

Як ми обирали квартиру в Івано-Франківську


01-06-2017

Хто стикався з процесом пошуку квартири в Івано-Франківську той напевно знає, який це важкий процес вибору. Нещодавно ми придбали двокімнатну квартиру біля парку Шевченка від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. Квартиру купували для себе, а тому перед тим як купити квартиру в Івано-Франківську, об'їздили все місто в пошуках саме тієї квартири, яка б найбільше нам підходила. 

В Івано-Франківську за останній час збудовано дуже багато новобудов, а тому вибір квартири насправді дуже нелегкий та забирає багато часу. Незважаючи на багатство вибору, як це не дивно ми стикнулися з проблемою, що купити квартиру в Івано-Франківську, яка б на всі 100% задовольняла наші вимоги дуже складно. Або ціна зависока, або район не вдалий, або якість будівництва м'яко кажучи не дуже висока. 

Після довгих пошуків квартири в Івано-Франківську, які зайняли не менше 2 місяців, ми зупинилось на 3 варіантах, які здавались нам найбільш прийнятними, як по ціні, так і по всім іншим критеріям. Треба було обирати якийсь один варіант. І тут почалось найскладніше. Адже коли ти вибираєш квартиру для себе, не для майбутнього продажу чи здавання квартири в оренду, зробити такий вибір дуже складно. Я впевнений, що мене зрозуміють всі ті, хто з цим стикнувся. 

Як ми зробили остаточний вибір квартири? 

В інтернеті я стикнувся з статтею в якій детально було визначено вимоги, яким повинні відповідати сучасні багатоповерхові будинки та житлові райони. В ній було описано і про інсоляцію (наявність сонячного освітлення), правильне провітрювання, відстань між будинками, розмір двору біля будинку, правильне розташування будинків по відношенню до сонця, а також багато інших важливих факторів. Саме цим вимогам повинно відповідати сучасне житло. 

Приведу один простий приклад — дуже популярні сьогодні замкнуті двори-колодязі. З одного боку, такий двір не дасть розсіятися по сусіднім дворам дітям, які там гратимуться влітку, що дуже добре. Але з іншого боку, замкнутий двір навряд чи буде нормально провітрюватися влітку, відповідно в середині такого двору буде занадто жарко. А протягом літніх спекотних днів, яких останнім часом стає все більше - це буде просто нестерпно. Весною та осінню відсутність провітрювання та недостатність сонячних променів у таких дворах також ні до чого доброго не приведуть. 

Квартири в Івано-Франківську від "МЖК Експрес-24" 

Проаналізувавши вибрані 3 варіанти, я зрозумів, що в повній мірі їм відповідають лише квартири в новобудові біля парку Шевченка від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. Великі просторі двори біля будинків, які мають достатню кількість сонячних променів в любу пору року, відсутність дворів-колодязів, що дає гарне провітрювання, всі ці фактори — це те що треба для сучасного житла. 

Крім того, якість будівельних робіт теж на дуже високому рівні. Об'їздивши величесзну кількість новобудов в Івано-Франківську я бачив дуже багато будинків, що будуються, і маю з чим порівняти. 

Саме тому, переглянувши майже всі квартири в Івано-Франківську в новобудовах, ми обрали для себе квартиру біля парку Шевченка від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” і тепер зовсім не жалкуємо про свій вибір.