Як купити квартиру в Івано-Франківську дешево фото

Як купити квартиру в Івано-Франківську дешево


18-07-2017

Більшість з нас мріє про житло, яке було б джерелом приємних емоцій, а не постійних клопотів. Неякісна проводка, тонкі стіни, незручне планування, комунікації, які давно потребують заміни, – це звичайні проблеми житлових будинків, зданих в експлуатацію кілька десятиліть тому. 

Недарма дедалі більшим попитом у нашій країні користується житло в новобудовах – такі будинки зводяться за новими стандартами, з урахуванням потреб їхніх власників. Але не кожна родина може собі дозволити купити квартири в Івано-Франківську від забудовника. Чи є вихід? Так, і не один! 

Житло без посередників 

Переживши нетривалий період рецесії, первинний ринок нерухомості в Україні та в Івано-Франківську починає повільно рухатись вгору. Потенційні покупці оцінюють переваги квартир у новобудовах, тому попит на такі помешкання постійно росте. 

З-поміж плюсів щойно збудованих квартир варто виділити: 

  • високу якість житла;
  • швидкість оформлення документів (адже ви стане першим власником помешкання);
  • приємні ціни на квартиру (особливо якщо купувати її на початковому етапі будівництва). 

Найкращий варіант для тих, хто прагне купити квартиру і при цьому не переплачувати, - це звернутись напряму до забудовника. Таким чином вдасться непогано зекономити, адже ви заплатите тільки за помешкання, уникнувши комісії посередників. 

Будівельна компанія "МЖК Експрес-24" зводить житло нового покоління в районі парку Шевченка, що неподалік від центру міста, для івано-франківців та всіх, хто планує сюди переїхати. Якісні матеріали, просторі квартири, всі необхідні комунікації та лічильники для них, розвинена інфраструктура – тут є все для того, аби витрачали свій час тільки на приємні речі. 

Як купити квартиру під виплату 

Ще один гарний варіант для тих, хто хотів би переселитись у новобудову в центрі міста, але поки що не має достатньої суми – це купівля помешкання під виплату. Ця опція не передбачає жодних відсотків та прихованих платежів – ви просто сплачуєте вартість квартири частинами. Тисячі родин користуються цією послугою, щоб не відкладати початок нового, кращого життя на невизначений термін. 

Крім того, якщо ви хочете зекономити і купити квартиру в Івано-Франківську, сирець – це варіант, який також варто взяти до уваги. Купівля дешевої квартири в нашому місті – це не казка, а реальність, якщо ви обираєте будівельну компанію «МЖК Експрес-24»!