Як купити квартиру дешево  фото

Як купити квартиру дешево


18-07-2017

Найголовніше питання для багатьох покупців житла - це як купити квартиру дешево. Насправді можна знайти житло за ціною нижче ринкової. Головне в цій справі - це врахувати деякі нюанси. 

Ціна квартири в новобудові і пора року 

Як це не дивно, але вибір пори року для купівлі квартири не відіграє великого значення. На весні на ринку житла спостерігається пік. Також, зимою напередодні новорічних свят збільшується попит на купівлю житла. Радимо більше слідкувати за акціями забудовників, коли продавці знижують ціни на квартири. 

Купівля квартири в новобудові на рівні котловану 

Відмінний варіант - це квартира від забудовника в новобудові на стадії котловану. Купівля такого житла, якого ще фактично немає, дає можливість заощадити до 20% його вартості. З урахуванням сьогоднішніх цін це кругла сума. Але багатьох відлякують ризики первинного ринку, адже не кожен зважиться довірити свої заощадження компанії, яка просто може збанкрутувати. Тому, важливо вибрати надійного забудовника, тоді Ваші інвестиції в нерухомість будуть вдалими. 

Терміновий продаж квартир 

Буває, що людям терміново потрібні гроші або вони терміново переїжджають, і своє житло продають дуже дешево, аби швидше укласти договір купівлі-продажу квартири. Купівля такої квартири - це велика вдача. Часом економія може досягати 20%-30% від ринкової вартості такої квартири. 

Звертайте увагу на оголошення з позначкою «терміново», і можливо вам посміхнеться удача. Але біда в тому, що частенько шахраї намагаються швидко продати чуже житло за фальшивими документами, наприклад, взяте в оренду. Тому, щоб уникнути неприємностей необхідно ретельно перевіряти справжність документів про право власності на квартиру та особисті документи продавця.