Як купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську фото

Як купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську


17-07-2017

Останні кілька років відзначились стрімким розвитком первинного ринку нерухомості в Україні. Таке збільшення попиту можна пояснити насамперед тим, що ціни на щойно збудоване житло нового зразка, в якому можна все облаштувати, орієнтуючись на власний смак та вподобання, мало відрізняються від цін на вторинному ринку помешкань. Зокрема тепер ви можете купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську в щойно зведеному будинку в районі парку Шевченка, поблизу центру міста, від будівельної компанії «МЖК Експрес-24» за прийнятною ціною. 

Чому сьогодні покупці надають перевагу новобудовам? 

Прагнучи покращити свої житлові умови, потенційні покупці квартир дедалі частіше розглядають варіант придбання помешкання в недавно зданому в експлуатацію будинку або будинку, на стадії будівництва. 

На це є кілька поважних причин: 

  • використання екологічно чистих матеріалів для будівництва та оздоблення квартир всередині;
  • розвинена інфраструктура поблизу новобудови;
  • покращене планування квартири та можливість вносити зміни на стадіях будівництва та ремонту;
  • наявність всіх необхідних для життя, щойно встановлених якісних комунікацій. 

А якщо звернути увагу ще й на зручне розташування у центрі міста на вул. Національної Гвардії, де будує новий житловий комплекс будівельна компанія «МЖК Експрес-24», вийде справжня оселя вашої мрії! 

Як купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську? 

Купівля квартир в новобудовах сьогодні користується таким попитом ще й тому, що саме на помешкання в щойно зведених будинках можна оформити кредит. Поки інші довгі роки збирають потрібну суму, ви можете не відкладати початок кращого життя на потім! Квартири в кредит в новобудовах – це послуга, яка починає здобувати популярністю серед бажаючих придбати нерухомість. 

Найчастіше цією опцією послуговуються молоді родини або пари, які щойно побрались і не хочуть починати спільне життя в орендованій квартирі. Доступне житло для молоді – більше не нездійсненна мрія, а реальність. Окрім традиційного кредиту, наші клієнти також можуть скористатись послугою розтермінування платежів. Завдяки їй Вам не доведеться переплачувати за користуванням банківським кредитом. 

Купити двокімнатну квартиру в «МЖК Експрес-24» – просто й вигідно! 

Ви завжди мріяли купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську і оселитись неподалік від центру біля мальовничого парку Шевченка? Ми пропонуємо просторі помешкання в новобудові: високу якість будівництва, покращене планування, зручну інфраструктура та приємні ціни – у нас є все, щоб зробити Ваше життя казкою! Зв'яжіться з нашим менеджерами для обговорення деталей і зробіть Вашу казку реальністю вже сьогодні!