Як купити дешево квартиру в Івано-Франківську фото

Як купити дешево квартиру в Івано-Франківську


08-05-2017

Квартирне питання – тема традиційно гостра. Купити дешево квартиру в Івано-Франківську за допомогою авторитетного та надійного партнера – будівельної компанії «МЖК Експрес-24» цілком по силах родині із середніми статками. Наша компанія пропонуємо квартири як в будинках, будівництво яких тільки розпочалося, так і в зданих новобудовах готових до життя. 

Купити дешево квартиру в Івано-Франківську

- Легко! 

Загальновідомо, що найбільш бюджетний варіант нерухомості – це житло на вторинному рикну або вкладання у будівництво на самому початку, коли процес зведення тільки починається. У першому випадку людина отримує свій куточок, де варто лише зробити ремонт – і можна жити. Якщо ж ви вкладаєте ваші кошти в новобудову на стадії початку будівництва, то доведеться почекати. І тут потрібна надійна компанія, яка не заморозить будівництво, власники якої не зникнуть з вашими грошима, а виконають всі свої зобов’язання у прописані у договорах терміни. Квартира у будинку, що тільки розпочинає зводитися, обійдеться дешевше, ніж те саме житло у вже готовому будинку. Привабливо, чи не так? 

Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» за роки плідної праці на будівельному ринку Івано-Франківська набула позитивної репутації надійного забудовника. Компанія розпочала свою діяльність ще у 1996 році і стала однією із перших будівельних компаній Івано-Франківська. За цей час збудовано більше 30 житлових будинки в різних куточках Івано-Франківська та області. А це – більше 100 тисяч квадратних метрів житла. Відповідно, тим, хто нам довірився, не варто переживати: все буде зроблено якісно, надійно та вчасно. 

Новобудови Івано-Франківськ ціни 

Ціни в новобудовах вищі, ніж на житло у будинках, яким вже кілька десятків років. Проте, сьогодні новобудови це вже не квартири сирець, як це було ще декілька років назад, забудовники продають квартири вже з встановленою електропроводкою, газовими котлами та системою опалення. До того ж, вартість квартири залежатиме від місця розташування новобудови, метражу, поверху, класу житла та інфраструктури. 

Купити дешево квартиру в Івано-Франківську від "МЖК Експрес-24" 

Сучасний тренд на ринку нерухомсті – це однокімнатні квартири в Івано-Франківську. Завдяки ретельно продуманому плануванню та значному метражу є можливість за потреби додатково поділити площу такого житла. Різноманітні модульні конструкції, що дозволяють створювати щоразу нові варіанти дизайну і розташування меблів, зараз надзвичайно актуальні. Відповідно, купити 1 кімнатну квартиру в Івано-Франківську – значить не лише отримати просторе й світле сучасне житло, але й перспективу його урізноманітнення та створення унікальних дизайнерських варіантів інтер’єрів, що особливо привабливо для молодих родин 

Купити дешево квартиру в Івано-Франківську від "МЖК Експрес-24" – чудове та виважене рішення. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” завжди з радістю допоможемо здійсненню ваших мрій про власне родинне вогнище за розумну ціну.