Як купити 1-кімнатну квартиру в Івано-Франківську фото

Як купити 1-кімнатну квартиру в Івано-Франківську


09-06-2017

На ринку нерухомості Івано-Франківська одними з найпопулярніших об'єктів є однокімнатні квартири в новобудовах. У зв'язку з високим попитом забудовники намагаються запропонувати покупцям різні варіанти однокімнатних квартир: від невеликих квартир-студій до просторих об'єктів з вільним плануванням. Купити 1 кімнатну квартиру в Івано Франківську можуть люди з різним рівнем достатку. 

Від чого залежить ціна 1-кімнатної квартири 

Вартість житла залежить від безлічі факторів: площі квартири, її розташування та поверху, житлового району та звичайно ж забудовника. Дешево 1-кімнату квартиру купити без посередників можна також і на вторинному ринку в віддаленому від центру районі, або в новобудові на стадії будівництва житла. Проте стабільним трендом декількох останніх років є саме купівля квартири в новобудові, а не на вторинному ринку житла. 

Продаж однокімнатних квартир в Івано-Франківську станом на сьогоднішній день залишаються однією з найбільш популярних операцій з нерухомістю. Таке житло також дуже часто купують в інвестиційних цілях, щоб в майбутньому здавати квартиру в оренду та отримувати додатковий прибуток. Також однокімнатні квартири незамінні для покупців, яким необхідна окрема квартира, але фінансовий стан не дає змоги купити нерухомість з більшою площею. 

На ринку квартир в новобудовах об'єкти з невеликим метражем також користуються високим попитом. Варто відзначити, що покупці зазвичай вважають за краще купити 1 кімнатну квартиру в новобудові ніж на вторинному ринку. 

Купити 1-кімнтатну квартиру від "МЖК Експрес-24" 

Купівля однокімнатної квартири біля парку Шевченка від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” - оптимальний та недорогий варіант для молодих сімей, студентів та всіх інших, хто мріє про власне житло. Будівельна компанія пропонує різноманітні програми розтермінування оплати за житло, про які ви зможете дізнатись завітавши до нашого офісу, що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 58. 

Нерухомість з невеликим метражем можна придбати недорого, при цьому витрати на його утримання та ремонт теж будуть значно нижчі ніж у великих квартирах. А коли у Вас з'явиться фінансова можливість поліпшити житлові умови, можна задуматися про продаж 1-кімнатної квартири та купівлі більш просторого житла. В будь-якому випадку Ви будете у виграші.