Екологічне житло в Івано-Франківську фото

Екологічне житло в Івано-Франківську


12-05-2017

Природність та екологічність – сучасний загальносвітовий тренд. Не забруднювати довколишнє середовище, використовувати природні миючі засоби, зробити промисловість такою, що не шкодить природі, носити одяг з натуральних матеріалів. 

У тому, що стосується екологічного житла, то це будинки, створені з дерева, саману, глини. Дах із соломи, очерету. Дуже схоже на сакральне українське «садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть». Чудова сільська ідилія, яка для міста навряд чи підійде. Звісно, її можна реалізувати й у приватному секторі, що є у будь-якому місті. Не можна забувати, що стіни такого будинку потребують повсякчасного ретельного догляду, бо облущується, а солому на даху доводиться замінювати набагато частіше, ніж металочерепицю або шифер на звичайному будинку. 

Дев’ятиповерхівку з глини хто собі здатен уявити? Тому етнографії – етнографічне, а сучасній людині, мешканцю мегаполіса – зручне житло. Відповідно, екологічне житло в Івано-Франківську – це набагато більше, ніж просто сільська музейна архаїка. 

ЖК "Міленіум Еко Апартментс" - справжнє екологічне житло

У цьому можна легко переконатися, якщо глянути на «Міленіум Еко Апартментс», – дітище відомої Івано-Франківської компанії «МЖК Експрес-24». Мікрорайон розташовано неподалік від паркової зони, тут багато вільного простору і свіжого повітря, відкривається вид на озеро. Це містечко у місті закрите від доступу сторонніх людей. Проектанти передбачили тут дитячі та спортивні майданчики, тенісний корт, яскраві зелені галявинки, місця для відпочинку та прогулянок із собаками. Зроблено все, щоб досягти безпеки, чистоти, комфортного проживання. У таких мікрорайонах зручно ростити дітлахів, жити на повну та зустріти старість. Екологічні квартири в Івано-Франківську зроблені з цегли, одного із найдавніших будівельних матеріалів, що виготовляється з природної глини. У таких квартирах тепло та затишно. Проектом передбачив житло як для маленьких, так і для великих родин. 

Купити екологічну квартиру в Івано-Франківську у авторитетного забудовника – «МЖК Експрес-24» можна за цінами, нижчими від ринкових. Таке можливо за єдиної умови – коли кошти вкладаються у ще не збудований мікрорайон на етапі його будівництва. Коли ж будинки вже зведено – доведеться платити значно більше. Чудова квартира в екологічному районі з сучасною інфраструктурою – заповітна мрія, що може легко здійснитися.