Дворівневі квартири біля парку Шевченка фото

Дворівневі квартири біля парку Шевченка


23-05-2017

Донедавна пересічний громадяни і мріяти не міг про те, щоб стати гордим власником двоповерхової квартири. Це житло належало до елітарного і далеко не кожен міг собі його дозволити. Але з розвитком будівельних технологій, оптимізацією усіх процесів зведення житла дворівневі квартири від “МЖК Експрес-24” перейшли у розряд доступного житла. 

І хоча вартість все ще досить-таки висока, але покупець, власне, отримує дві квартири за одну суму. До того ж, покупець отримує терасу, яку також можна використати з користю, і дещо безцінне – захоплюючі краєвиди, чисте повітря, тишу і спокій. 

Двоповерхові квартири - переваги 

Купити квартиру в Івано-Франківську з двоповерховим розташуванням – значить отримати чудову можливість реалізувати свої дизайнерські таланти, адже тут є, де розгулятися. У країнах Заходу прийнято робити вітальню і кухню на першому рівні, а кімнати для господарів, дітлахів та гостей – на другому. Проте кожен сам вирішує, як йому облаштувати житлову площу. Для тих, хто планує самостійно розв’язати питання облаштування такої великої квартири, дизайнери радять обидва поверхи виконувати в одному стилі, інакше вийде несмак. За сучасного розмаїття оздоблювальних та будівельних матеріалів, квартири в Івано-Франківську зробити гарними та вишуканими не дуже складно. Був би хист та бажання. 

Крім того, дизайнери кажуть, що чим більша площа – тим більше у ній має бути світла й простору. Відповідно, трендовий сьогодні стиль європейського мінімалізму, максимально природний та екологічний, для дворівневої квартири буде дуже доречний. Також сюди підійдуть яскраві аксесуари. Якщо їх використовувати виважено, то обидва поверхи виглядатимуть по королівському шляхетно. 

Дворівневі квартири в Івано-Франківську 

Дворівневі квартири в Івано-Франківську від “МЖК Експрес-24” надзвичайно функціональні і стильні. Є можливість поексперементувати зі сходами, що поєднують поверхи. Наприклад, використати площину, що утворюється при встановленні маршових сходинок, під затишний куточок, де розташувати невеличкий стіл та настінне бра. Чудово виглядатиме підсвітка східців точковими світильниками. Простір під східцями зазвичай відводять під гардеробну або комору. 

Дворівневі квартири - де купити 

Продаж квартир Івано-Франківськ від надійного забудовника «МЖК Екпрес-24» – це раціональне вкладання коштів в майбутнє. Якщо купити дворівневі квартири в Івано-Франківську – то можна назавжди забути про житлове питання. Особливо імпонує те, що будинки знаходяться у парковій зоні та зводяться з урахуванням останніх вимог до облаштування внутрішнього простору квартир. Крім того, архітектори ретельно продумали цілу низку вигод, якими буде користуватися кожен, хто стане власником дворівневої квартири від будівельної компанії «МЖК Екпрес-24».