Двокімнатні квартири в оренду: Івано-Франківськ — аналіз цін фото

Двокімнатні квартири в оренду: Івано-Франківськ — аналіз цін


20-06-2017

Західна Україна є досить популярним місцем серед туристів з різноманітних країн, а також жителів України. А столицю Прикарпаття — місто Івано-Франківськ, в туристичних цілях цікаво буде відвідати як літом, так і посеред зими. Більше того, місто є останнім прикордонним (транзитним) пунктом для подорожуючих до Карпат. Саме тому, популярністю користується як довготривала оренда квартир, так і оренда квартир в Івано-Франківську подобово. Також, дуже популярною в нашому місті є оренда квартир в Івано-Франківську для студентів. 

Двокімнатні квартири в оренду Івано-Франківськ - ціни 

Фахівці будівельної компанії “МЖК Експрес-24” спробували проаналізувати середні ціни оренду двокімнатних квартир в новобудовах Івано-Франківська та в цілому по країні. Так, двокімнатні квартири в оренду в Івано-Франківську можна винайняти за ціною від 2500 до 5000 гривень за місяць. Розмір орендної плати може відрізнятися, так як залежить від розташування будинку, планування та внутрішньої комплектації нерухомості. Також, набагато вигідніше буде винаймати квартири в Івано-Франківську без посередників. 

Розмір орендної плати за 2-кімнатні квартири в Україні 

  • Найдорожче зняти двокімнатні квартири можна в Києві. Середня вартість найму такої нерухомості в столиці, становитиме в середньому 10000 гривень. Серед інших центральних регіонів України, найвищі ціни простежуються в Дніпрі - близько 9000 грн. Найнижча ж орендна плата для такого житла відзначена в Кропивницькому - 3000 гривень
  • У Північній Україні, орендувати двокімнатну квартиру недорого можна в Сумах - 3300 грн. Найвищі ціни найму житла зафіксовано в Житомирі - 6500.
  • У Східній Україні, найдешевше 2-кімнатну квартиру можна зняти в Запоріжжі - 4500 грн. Найвищі показники, при цьому, зафіксовані в Харкові - 7000 гривень
  • У Південній Україні, середні ціни на оренду двокімнатних квартир коливаються від 4500 до 8000 грн. Найвищу орендну плату встановлюють орендодавці в Одесі - 8000 грн. Найдешевше зняти житло можна в Миколаєві - 4500 грн.
  • У Західній Україні, дешеві двокімнатні квартири можна орендувати в Чернівцях і Тернополі - 3800 грн. Найдорощі квартири в найм виставлені у Львові - 8000 гривень 

Таким чином, ціни на 2-кімнтані квартири в оренду в Івано-Франківську є досить прийнятними та конкурентними, якщо порівнювати їх з загальноукраїнськими.