Де Ви плануєте купляти меблі для квартири в новобудові? фото

Де Ви плануєте купляти меблі для квартири в новобудові?


30-05-2017

Купити новобудову - це половина справи. Потім необхідно зробити ремонт в новобудові і купити всі необхідні для життя меблі. Де ж найкраще зараз купляти меблі для кухні та вітальні, дивани, шафи і стільці для квартири в новобудові? 

З таким питанням ми звернулися до декількох людей, які вже купили квартири в новобудові біля парку Шевченка в мікрорайоні по вулиці Національної Гвардії. 

Оксана (29 років), вчитель. 

Я б сказала, що купівля житла - це найскладніше. Ми купили в “МЖК Експрес-24” двокімнатну квартиру і дуже нею задоволені. Далі все набагато простіше. У власній квартирі можна деякий час і на підлозі спати. Поступово все можна облаштувати. Ми ремонт в квартирі робили поступово, по одній кімнаті, так само і меблі купували. Все шукали максимально бюджетне. Шукали варіанти в інтернет магазинах. Чудово якість за нормальними цінами. Асортимент великий, так що точно підберете щось підходяще для себе, це я вам гарантую! Удачі вам! Нам дуже сподобалось з чоловіком облаштовувати своє затишне гніздечко у квартирі в новобудові ! 

Сергій (38 років), програміст. 

У нас двокімнатна квартира, яку ми купили у Вашій компанії. Ми замовляли всі меблі через інтернет магазини, тому що ціни з салонах іноді в рази більші! Хочеться для в нової квартири поставити якісь гарні та сучасні меблі, які легше знайти через інтернет. Василь (46 років), підприємець. Я буду більшу частину меблів робити під замовлення, хоч це інколи і дорожче, зате житло буде максимально під мене підлаштовано. Звичайно, заставити трикімнатну квартиру в новобудові буде недешево, але воно того варте. 

Владислава (35 років), бухгалтер. 

Меблі для придбаної квартири в новобудові теж будемо робити під замовлення. Це стосується майже всіх меблів. Щодо готових меблів, які продаються в магазинах, то десь не подобається колір, десь розміри або матеріали не ті які нам хочеться. Звичайно окрему тумбочку або стіл зі стільцями ще можна купити в готовому варіанті, а от шафа-купе або кухня, тут ніяк без індивідуального проекту не обійтися. Але я думаю, що для тих кому важлива ціна, або хто не готовий чекати поки виготовлять меблі, чи не хоче вигадувати особливий дизайн, то їм буде легко підібрати меблі з необхідними їм параметрами і в магазині. Адже розміри та плани кухонь в новобудовах від “МЖК Експрес-24” це дозволяють зробити ...) 

Адріана (33 роки)

Плануємо частину меблів для нашої однокімнатної квартири зробити на замовлення, але більшу частину в інтернет магазині. Вибирати меблі на сайті мені більше подобається - ніхто не квапить, не нав'язується, під руку не радить. Можна спокійно самій подивитися, з чоловіком порадитися, подумати ... 

Андрій (38 років), викладач. 

Ну м'які меблі можна і по магазинам пошукати, але з кухнею так не вийде, я вважаю що кухню треба купляти тільки на замовлення, щоб максимально використовувати весь вільний простір в новій квартирі. Щодо цін, то я думаю так - якщо вистачило грошей щоб купити квартиру в новобудові, то й на меблі вистачить.