Де купити квартиру в Івано-Франківську без посередників фото

Де купити квартиру в Івано-Франківську без посередників


26-04-2017

Сучасний ринок нерухомості надає можливість кожному бажаючому купити квартиру в Івано-Франківську без посередників за відносно невеликі кошти. У нашому чудовому місті Ви знайдете унікальні пропозиції у престижних новобудовах від надійного забудовника - компанії «МЖК Експрес-24». 

Чому вигідно

купити квартиру в Івано-Франківську без посередників?

 У випадку, якщо Ви вирішите купити квартиру в Івано-Франківську без посередників, ви зекономите значну суму грошей, яку мали б витратити на оплату послуг ріелтора. Практика показує, що зазвичай в операціях, пов’язаних з купівлею-продажем нерухомості, задіяно досить багато людей і кожен очікує від своєї діяльності достойної матеріальної винагороди.

Вносячи кошти прямо на рахунок забудовника, ви значно прискорюєте процес зведення житла. А ще мотивуєте будівельну організацію продавати квадратні метри по найбільш прийнятній ціні. А це в свою чергу дає змогу купити дешево квартиру в Івано-Франківську. 

Крім того, купуючи нерухомість в Івано-Франківську без посередників у новобудові, ви маєте змогу не лише побачити майбутнє житло, а також за потреби змінити його планування. Якщо будівельна компанія працює з покупцем напряму, то вона більш відповідально ставиться до зобов’язань перед клієнтом. Замовник детально обговорює особливості виконання майбутнього проекту, тим самим запобігаючи деяким недолікам, що можуть проявитися у майбутньому. 

Фахівці радять «МЖК Експрес-24» 

Сьогодні купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника «МЖК Експрес-24» - значить надійно вкласти гроші у завтрашній день. Така інвестиція неодмінно виправдає себе у майбутньому. На відміну від вторинної нерухомості, що широко представлена на сучасному ринку, житло від забудовника «МЖК Експрес-24» може бути спроектоване або перепроектоване відповідно до потреб замовника. 

Квадратні метри у новобудові за потреби можна вигідно продати або обміняти, використовувати для задоволення власних потреб або здавати в оренду. Оскільки Івано-Франківськ є містом, що постійно оновляється, розвивається, то нерухомість у ньому буде постійно зростати у ціні. Ставши власником такої нерухомості, Ви будете почуватися впевнено, адже завдяки захищеності грошей від різного роду інфляцій, отримаєте надійну запоруку власної матеріальної стабільності у майбутньому.