купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську фото

Чому варто купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську в центрі


07-08-2017

За даними статистики, сьогодні, як і до кризи, двокімнатні квартири мають найбільший попит серед покупців. Їх часто купують і родини з однією дитиною чи двома дітьми, і люди, які мешкають самі. Таке житло має відносно доступну вартість, крім того, покращене планування квартир у сучасних новобудовах дозволяє комфортно проживати в одній оселі кільком людям. 

Отже, з планами купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську ви визначились, залишилось лише обрати район. Хтось ні на що не проміняє тишу й спокій спальних районів, інші переконані, що зі зручним життям у центрі міста, коли все необхідне під рукою, не зрівняється нічого. У сьогоднішній статті ми розповімо про переваги проживання в центрі міста й, можливо, допоможемо зробити оптимальний для вас вибір. 

Переваги життя в новобудовах у центрі 

Кав’ярні, ресторани, галереї, спортзали, кінотеатри, офіси, державні установи, навчальні заклади – багато хто мріє жити у центрі саме тому, щоб у будь-який момент мати змогу відвідати будь-яке з цих місць, не витрачаючи час на дорогу. Справді, діставатись до улюбленого кафе менш ніж за п’ять хвилин, або ходити до спортзали, коли є вільний час, дуже зручно. Крім того, лише у центральній частині міста можна по-справжньому пройнятись його духом та відчути динаміку. А ще, мабуть, ніхто не сперечатиметься з тим, що мешкати у центрі міста завжди вважалось престижним. 

Недоліки центральної частини міста 

Попри всі плюси центральної частини міста, деякі покупці квадратних метрів розглядають тільки варіанти у спальних районах чи на околиці. До мінусів життя у центрі зазвичай відносять: 

  • відсутність тиші;
  • скупченість людей і автомобілів;
  • не завжди чисте повітря через вихлопні гази;
  • зазвичай порівняно високі ціни на житло. 

Але, якщо відповідально підійти до питання вибору новобудови, цих проблем можна уникнути. Компанія «МЖК Експрес-24» будує житловий комплекс у центральній частині Івано-Франківська, де завдяки мальовничому парку Шевченка про гамір і забруднене повітря можна не хвилюватись – тут красиво, спокійно і дихається легко. Ціни на квартири теж досить помірні. 

Де купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську

 Якщо ви оберете оселю в центральній частині міста, про довге діставання на роботу, навчання, у справах чи до улюбленого театру нарешті можна буде забути! Ви досі вагаєтесь, де купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську? Сучасний житловий комплекс від будівельної компанії «МЖК Експрес-24» чекає на вас!