Чому обирають квартири біля парку Шевченка фото

Чому обирають квартири біля парку Шевченка


23-05-2017

Новобудови в Івано-Франківську з’являються ледве не щомісяця. Тому вибір є, але ж хочеться мати все найсучасніше, і найбільш підготовлене до життя. Вимогам вибагливого покупця відповідають квартири біля парку Шевченка, у будинках які зводить «МЖК Експрес-24». Якщо розглянути, які вигоди отримує людина, то стає зрозуміло, чому житло від цієї компанії таке популярне. 

Квартири біля парку Шевченка - переваги 

Перша перевага – ціна. Купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника дешевше, ніж у фірми-посередника, яка вступає в дію, коли будинок уже зведено. Тут є ще один плюс: в «МЖК Експрес-24» розроблено програми лояльності, які допоможуть виплачувати вартість житла за зручним для покупця графіком. 

Перевага друга. У кожній квартирі стоять п’ятикамерні вікна, якісні вхідні двері, обладнано комунальні та інформаційні мережі, встановлено якісні вхідні двері. Крім того, забудовник подбав про всі лічильники, знявши з покупця житла клопіт щодо їх проектування, пломбування, введення в дію. Також уже встановлено: котел, батареї та сушарку для рушників. Усе новеньке, стильне, економне і теплозберігаюче. Їх вартість уже включено до ціни на квартиру. До того ж, будинки утеплені, відповідно, про енергозбереження забудовник уже попіклувався. Самі ж будівлі симпатичні, кожен має власний яскравий кольоровий акцент. 

Квартири біля парку Шевченка від "МЖК Експрес-24"

Квартири у Франківську по вул. Національної Гвардії від “МЖК Експрес-24” розташовано у будинках, які зводять у чудовому районі, де і до центру недалеко, і парк поруч, а з вікон чудовий краєвид на гори. 

А якщо у вас житло на верхніх поверхах, то ви зможете розпоряджатися просторою терасою, де можна облаштувати місце для відпочинку чи проводити вечірки, милуватися сходом та заходом Сонця чи Місяця і зірок. 

Наступні переваги стосуються інфраструктурних нюансів. Біля парку Шевченка швидкими темпами зростає цілий мікрорайон. Відповідно, це не одна будівля, а кілька, об’єднаних проектом, стильовим оформленням, місцем розташування та багатьма іншими приємними для проживання речами. 

Так, квартири від забудовника Івано-Франківськ "МЖК Експрес-24" відрізняються надзвичайно продуманим підходом до дизайну прибудинкової території. Тут передбачено спортивні та ігрові майданчики, місця для вигулу чотирилапих друзів людини, паркування автомобілів та гаражі. Під’їзди до будинків зручні як для приватного транспорту, так і для громадського. 

Квартири Івано-Франківськ: продаж 

Продаж квартир в Івано-Франківську біля парку Шевченка іде досить активно, тому не завадить активізуватися, якщо є бажання здійснити мрію щодо придбання власного житла саме тут.