Чому квартири в новобудові популярні в Івано-Франківську? фото

Чому квартири в новобудові популярні в Івано-Франківську?


23-06-2017

Недарма квартири в новобудові дуже популярні серед покупців нерухомості в Івано-Франківську. Попит на квартири в новобудові пов'язують з перевагами первинного житла. Це зокрема відсутністю посередників, ціна на квартири, власна розвинута інфраструктура для мешканців новобудов. В попередньому матеріалі ми розпочали аналізувати перваги квартир в новобудовах Івано-Франківська. Сьогодні - продовження цієї цікавої, на нашу думку, теми. 

Якісно нові архітектурні рішення 

Якщо ви хочете доповнити власне життя красою та вишуканістю, квартири новобудови – саме для вас. Елегантні архітектурні рішення, вишуканий дизайнерський стиль, розкішний краєвид з балкону занурить вас у новий світ гармонії, творчості і комфорту. Ви назавжди зможете забути, що таке обдерті стіни старих під’їздів та недопалки у ліфтах. 

Чиста енергетика житла 

Не слід забувати і про метафізичні аспекти житла. Енергетична структура квартири - це її невидимі енергетичні лінії, що наповнюють її простір. Екзотерики переконані, що чистота простору важлива надзвичайно. Існують думки, що старі квартири зберігають всю інформацію щодо свого попереднього власника чи власників. А тому з цієї сторони буде значно доцільніше поселитися саме у новому житлі. Аура квартири без жодної історії наповнена гармонією та чистотою. 

Власна квартира – гарантія сімейного щастя та благополуччя 

В новобудовах відносини в кожній родині будуються без зайвого втручання сторонніх осіб та родичів, правильно і гармонійно. Підстави для різноманітних спорів та суперечок у новій квартирі повинні зникнути. Адже кількість побутових проблем знизиться або взагалі пропаде. Побутові прилади та засоби забезпечення життєдіяльності людини, як то каналізація або водопровідна система працюватиме без проблем. І у вас буде дуже багато вільного часу щоб приділити його роботі, відпочинку чи вихованню дітей. 

Квартири в новобудові від “МЖК Експрес-24” 

Квартири в новобудові від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” - це зручно, вигідно та престижно. Будівельна компанія є одним з лідерів ринку нерухомості Івано-Франківськ. Компанія вже більше 20 років веде успішну будівельну діяльність в нашому місті та поза його межами. Житлові комплекси від “МЖК Експрес-24” - це передове слово в сучасному будівництві та дизайні будівель. Ми гарантуємо високий рівень якості новобудов, зручне та продумане до дрібниць планування, а також кращі технічні характеристики будівель. Кожен об'єкт ми здаємо точно в термін замовнику, виконуючи роботу в відповідно до поставленого завдання.