Чому квартири в новобудові кращий вибір, ніж орендоване житло фото

Чому квартири в новобудові кращий вибір, ніж орендоване житло


04-05-2017

Сучасна українська молодь – це категорія населення, яка на практиці змогла переконатися, що придбання квартири в новобудові значно краще, ніж оренда житла. Хоч квартири в новобудові зазвичай продаються без завершеного ремонту, це не стає приводом для того, щоб відкладати придбання квадратних метрів надовго. Українці накопичують суми, які необхідні для першого внеску, та купують найбільш комфортне житло у мальовничих районах міст, що активно розвиваються. 

Сьогодні все більш виразною стає тенденція скуповування житла молоддю в обласних центрах України. Зокрема дуже швидко розкуповується нерухомість в Івано-Франківську. Це пов’язано з тим, що дане місто має добре розвинуту інфраструктуру, відрізняється комфортними для життя умовами, а також розташоване в екологічно чистій зоні. 

До того ж ціни на квартири в Івано-Франківську цілком доступні, а тому придбати житло у цьому місті може собі дозволити досить багато людей. 

Однокімнатні квартири в новобудові 

Практика показує, що молодь (зокрема студентів та їх батьків), найчастіше цікавить продаж 1-кімнатних квартир в Івано-Франківську. Придбавши таке житло людина звільняється від обов’язкових щомісячних платежів, які мала б сплачувати у випадку оренди квартири. Крім того, маючи власне житло, ви можете робити в ньому ремонт на свій смак, розставляти меблі, як вам заманеться, а також планувати довготривале проживання у місті, в якому придбали житло. Мати власну квартиру – значить почуватися більш впевнено і захищено у своєму місті, отримати чудову змогу облаштуватися у ньому назавжди. Власне житло сприяє накопиченню майна, матеріальному і духовному збагаченню, майновій і психологічній стабільності. І це стосується не лише неодружених молодих людей, а й тих, хто проживає у сім’ях. 

Переваги двокімнатних квартир 

Правда, сімейним людям однокімнатне житло буде замалим – їм краще купити 2-кімнатну квартиру в Івано-Франківську. В таких апартаментах зможе комфортно почуватися як сім’я із двох, так і з чотирьох осіб. А якщо врахувати можливість поділу кімнат на функціональні зони за допомогою меблів, то межі дизайнерської творчості повністю зникають, а можливості для удосконалення власного житла розширюються, чого не можна сказати про житло, яке орендується. 

Квартири в новобудові від “МЖК Експрес-24” 

Таким чином, якщо ви плануєте довготривале проживання в Івано-Франнківську, неодмінно шукайте можливості для придбання у ньому власного житла, в чому Вам зможе допомогти будівельна компанія “МЖК Експрес-24” . Придбання квартири в нашій будівельній компанії в майбутньому стане запорукою Вашої матеріальної стабільності, домашнього затишку та благополуччя.