Будівельна компанія розпочала будівництво житлового комплексу

Будівельна компанія розпочала будівництво житлового комплексу "MILLENNIUM ECO APARTMENTS"


16-06-2017

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” розпочинає будівництво житлового комплексу, якого Ви ще не бачили. Мешканці Івано-Франківська, зустрічайте «МІЛЕНІУМ ЕКО АПАРТМЕНТС»! Це унікальний проект, якого ще не бачила Україна. Новий мікрорайон буде побудований у екологічно чистій зоні міста. 

Новітній комплекс від будівельної компанії Івано-Франківська “МЖК Експрес-24” MILLENNIUM ECO APARTMENTS – це нове, сучасне рішення старого квартирного питання. Обираючи цей житловий комплекс, окрім квартири ви отримуєте безліч побутових переваг, які не знайдете ніде в іншому місці. 

Чим він відрізняється від інших? 

Найяскравіша відмінність полягає у радикально нових архітектурних рішеннях. Подібних споруд ви ніде більше не побачите. Жити тут з постійним відчуттям своєї виключності – справжнє задоволення. Кожен, хто бажає купити квартиру в Івано-Франківську у новобудові, бажає отримати максимум благ сьогодення. 

На території мікрорайону розташовані: 

  • великі наземні та підземні паркінги;
  • сучасні дитячі майданчики;
  • затишні зелені двори без машин для вашого релаксу та відпочинку;
  • спортивні майданчики.

 У комплексі передбачені комерційні площі, на яких незабаром з’являться різноманітні магазини та ресторани. Також, не варто забувати про особисті великі тераси, де буде дуже приємно проводити час. Наша будівельна компанія “МЖК Експрес-24” досконально продумала кожну деталь. Задля забезпечення безпеки мешканців, уся територія житлового комплексу буде огороджена парканом. Окрім цього, весь периметр буде перекритий камерами відеонагляду, сигнал з яких передається на пульт внутрішньої охорони. Кожен пропускний пункт у паркувальну зону облаштований автоматичним шлагбаумом. Усі двері квартир броньовані, та оздоблені протизламними замками. 

Таким чином, купуючи квартиру в Івано-Франківську від забудовника “МЖК Експрес-24”, ви купуєте максимальний та всебічний захист для себе, сім’ї та Вашого особистого майна. При будівництві ЖК «МІЛЕНІУМ ЕКО АПАРТМЕНТС» будуть задіяні найкращі світові розробки та сучасні матеріали. Дотримання норм будівництва, екологічність та енергоефективність квартир лягли в основу концепції житлового комплесу. 

Як купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові? 

Для майбутніх мешканців ЖК, компанія передбачила декілька чудових пропозицій. Найцікавішою з них буде ціна нерухомості для перших двадцяти покупців. Вони зможуть купити квартиру у цій новобудові за супер вигідною ціною від 10000 грн. за квадратній метр. Для житла подібного рівня, це неймовірно дешево. Якщо ви не встигли потрапити у щасливу двадцятку, не сумуйте. Наша

будівельна компанія

завжди налаштована знаходити спільну мову з покупцями, та постійно впроваджуємо нові акції, знижки та інші цікаві пропозиції.