Акційний продаж квартир в Івано-Франківську фото

Акційний продаж квартир в Івано-Франківську


21-06-2017

Тільки зараз у покупців нерухомості в Івано-Франківську є унікальна можливість купити квартиру в житловому комплексі “Millennium Eco Apartments” за акційною ціною від 10 000 грн. за квадратний метр. Акційна пропозиція від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” діє для перших двадцяти покупців квартир у новому житловому комплексі. Терміновий продаж квартир в Івано-Франківську від “МЖК Експркс-24” щойно розпочався, а кількість бажаючих їх придбати уже сягнула межі. 

Поспішайте, акційні квартири скоро можуть закінчитися! 

Змінюйте життя сьогодні 

Ви вирішили змінити своє життя – тоді варто розпочати його з чистого аркуша. Ви зможете модифікувати реальність та почати відлік з нуля. Уявіть: усе навкруги є новим для вас: шпалери на стіні, сусіди, краєвид за вікном. 

Квартира на 1 поверсі чи на 10 ? Одно-, дво- чи трикімнатна квартира ? Нове планування — і насам кінець ви зможете поселитися у квартирі своєї мрії. Ваша нова квартира буде саме такою — як ви її для себе уявляли. 

Переваги квартир в новому житловому комплексі 

ЖК “Millennium Eco Apartments” - це перш за все передові технології та сучасні матеріали, та багатоповерхівки зведені у суворій відповідності до всіх експлуатаційних та будівельних вимог. У просторих кімнатах житлового комплексу ви з легкістю розмістите будь-які обрані вами меблі. Коридор, ванна та кухня спроектовані забудовником таким чином, щоб вам було зручно ними користуватися. 

Зручне розташування ЖК “Міленіум Еко Апартментс” дозволить з легкістю дістатись до інфраструктурних об'єктів, які необхідні в житті сучасної людини. Все поруч: супермаркети, магазини, аптеки тощо. 

Міцні двері зі звуковою ізоляцією будуть надійно захищати вас і вашу квартиру від злочинців, завдяки складним та надійним замкам. 

Нове житло в гармонії з природою 

І що саме важливе: споруджується багатоповерхівка в екологічно чистій зоні Івано-Франківська неподалік від міського озера. У дворі біля вашого будинку квітнутимуть різноманітні квіти та зеленітимуть молоді дерева. Пісочниці, гойдалки та зона BBQ додадуть двору особливого затишку. Біля новобудови набагато легше знайти місце для паркування автомобілів. Через це в сучасних багатоповерхівках зручно і комфортно жити. Крім того, придбання квартири у новобудові – це найвигідніша та найбезпечніша операція пов'язана з нерухомістю. 

Терміновий продаж квартир в Івано-Франківську

Поспішайте! 

Терміновий продаж квартир в Івано-Франківську від “МЖК Експрес-24” - це можливість значно зекономити, та купити квартиру в новобудові в Івано-Франківську за акційною ціною. Не відкладайте та телефонуйте до нашого офісу прямо зараз, оскільки кількість квартир обмежена!