Будинок по вул. Пилипа Орлика, 11


Місцезнаходження будинку в центральній частині міста забезпечує комфортне проживання та пішохідну доступність до ключових суспільних об'єктів району.

Поруч знаходяться:

  • супермаркет − 5 хв./ 200 м;
  • школа − 15 хв./ 700 м;
  • лікарня − 10 хв./ 300 м;
  • аптека − 3 хв. (знаходиться на першому поверсі будівлі);
  • дитячий садок − 15 хв./ 700 м;
  • спортивний клуб − 7 хв/250 м.

Окрім того, на користь вибору квартири по вул. Пилипа Орлика, 11 ще й раціональний фактор: будинок знаходиться поряд з великим транспортним вузлом:

до центру міста − 3-5 хв./ 900 м, на околиці можна дістатись за 25 хв./ 6-10 км; маршрути громадського транспорту № 1 (Обласна лікарня − вул. Мазепи), № 6 (АС-2 − Меблева фабрика), № 14 (вул. Вовчинецька − АС-3), № 13 (Обласна лікарня − АС-3), № 20 (м-н «Каскад» − Хлібокомбінат), № 21 (Онкодиспансер − Вокзал), № 22 (вул. Хоткевича − м-н «Пасічна») та ін. Тут вам також забезпечено вільне користування не тільки громадським, але й персональним транспортом: комплекс/будинок по вул. Пилипа Орлика, 11 має декілька під’їздів, широкі внутрішні дороги та достатньо місця для паркування автівок.

Житло в будинку по вул. Пилипа Орлика,11 − ваше емоційне задоволення та спокій: вигляд з вікна, приємна та затишна атмосфера району.

Цілодобова сервісна служба «МЖК-Експрес 24» забезпечує постійний нагляд за чистотою та порядком підконтрольних їй територій, справну роботу швидкісних ліфтів, систем опалення, водо- та газопостачання, завжди готова миттєво відреагувати на будь-які звернення мешканців чи власників квартир.

Проектом забудови передбачено часткове відведення першого поверху житлового комплексу під офісні та торгові приміщення.Готовність: Здано

Місто: Івано-Франкіськ

Район: Центр