Будинок по вул. Військова, 2


Будинок по вул. Військова, 2 − це поєднання ізольованості від довколишнього шуму та пішохідної доступності до ключових суспільних об’єктів району.

Тут вам також забезпечено вільне користування не тільки громадським, але й персональним транспортом: будинок по вул. Військова, 2 має декілька під’їздів, широкі внутрішні дороги та достатньо місця для паркування автівок.

Житло в будинку по вул. Військова, 2 − ваше емоційне задоволення та спокій: вигляд з вікна, приємна та затишна атмосфера району, близькість паркової зони − найкращий варіант як для сімейного житла, так і для комфортного усамітнення.

Цілодобова сервісна служба «МЖК-Експрес 24» забезпечує постійний нагляд за чистотою та порядком підконтрольних їй територій, справну роботу швидкісних ліфтів, систем опалення, водо- та газопостачання, завжди готова миттєво відреагувати на будь-які звернення мешканців чи власників квартир.

Проектом забудови передбачено часткове відведення першого поверху житлового комплексу під офісні та торгові приміщення.Готовність: Здано

Місто: Івано-Франкіськ

Район: Центр