Будинок по вул. Івасюка, 2 (II - га черга)


Кожен має право жити так, як він мріє. Саме тому компанія МЖК «Експрес 24» не перший рік працює з сегментом комфортного та доступного житла.

Будинок по вул. Івасюка, 2 має більше 20-ти унікальних планувань квартир та комерційних приміщень, для яких відведено весь перший поверх новобудови.

Розмаїття пропозицій дозволяє кожному покупцеві обрати для себе оптимальний варіант. Ми пропонуємо вам придбати квартири загальною площею від 40 до 86 м² з покращеним плануванням. Так, наприклад, затишна житлова частина двокімнатної квартири не перетинається з гостьовою, тому кожному мешканцеві забезпечена особиста зона комфорту. До того ж кожна кімната має окремий вхід з коридору. Планування трикімнатної квартири доповнене додатковим санвузлом. Квартири спроектовані з дотриманням всіх вимог ДБН (включно із нормою інсоляції приміщення − щоденне 4-хгодинне освітлення).

Виважена інженерна інфраструктура будинку − це запорука високого рівня вашого життя:

  • в будинку буде встановлена автономна система опалення;
  • підключені індивідуальні лічильники спожитого газу, електрики та води;
  • для проведення елетрокомунікацій використовується виключно мідна електропроводка, тощо.

Перевага будинку по вул. Івасюка, 2 − пішохідна доступність гімназій №3, шкіл № 10, 22, 25, трьох дитячих садочків, гіпермаркетеів Арсен, Епіцентр та транспортного сполучення з центром міста.

Завдяки вдалому розташуванню новобудови та панорамним видам з вікон, ви зможете милуватися багатогранним світом, який перед вами відкриває наше улюблене місто.

Квартири від «МЖК Експрес 24» − це надійна інвестиція в майбутнє.Готовність: Здано

Місто: Івано-Франкіськ

Район: Каскад

Завершення будівництва: ІV кв. 2014 р.


A3a
А4а
А5а
Б1а
Б2а
Б3а
Б4а
В1а
В2а
В3а
Г2а
Г1а
Г3а
Г4а
Г5а