0%
Україна, м. Івано-Франківськ вул. Січових Стрільців, 58

МЖК ЕКСПРЕС-24

Головна // Про компанію
Будівельна компанія МЖК Експрес-24 була заснована у 1996 році. Від самого початку становлення та формування забудовника відбувалось на основі довготривалої стратегії розвитку, мета якої − надання повного комплексу послуг генерального підрядника та інвестора під час будівництва об’єктів житлової, промислової, соціальної та комерційної нерухомості, а також вихід будівельної компанії на загальноукраїнський ринок житла.

З дня свого заснування компанія забудовник пов’язує свої стратегічні плани з вирішенням соціально-економічних проблем міста Івано-Франківська та регіону. Послідовна реалізація стратегії розвитку надала забудовнику можливість протягом нетривалого часу створити власний проектний відділ, а також парк спеціалізованої техніки (на сьогодні налічує більше 50 одиниць), впровадити високі стандарти кадрової політики, розробити схему координації фінансових потоків, а також напрацювати ефективну модель управління компанією.

"Люблю наше місто. Люблю його за будь-якої погоди. Люблю маленькі вулички міста, архітектуру, що поєднала різні
стилі та епохи. Люблю великі, шумні та водночас затишні нові мікрорайони. Що ми будуємо для наших городян?
Впевнений, що це будинки, в яких хочеться радіти життю та творити добро.

Бажаю Вам кожен ранок зустрічати з радістю у своїй новій затишній квартирі!
Із впевненістю, що про Вас подбають, що і у Ваших дітей буде можливість придбати гарне житло. "

Салига О.В.

Поєднання дієвої моделі управління та наукомістких проектно-конструкторських технологічних рішень надало будівельній компанії МЖК Експрес-24 можливість закріпити свої позиції на регіональному та національному ринках послуг генерального підрядника та забудовника. МЖК Експрес-24 також має всі необхідні ресурси для налагодження продуктивних партнерських відносин з вітчизняними та зарубіжними промисловими групами, а також компаніями середнього та малого бізнесу в Україні.

Ми одні з кращих забудовників міста та регіону. В портфелі компанії кілька десятків реалізованих проектів та більше 200 тисяч кв.м. житла, введеного в експлуатацію.

Житлові комплекси європейського стандарту
Захищені інвестиції
Квартири в зелених частинах міста
Надійний забудівник
Затишні дворики для дітей
Зручне розташування

Завжди раді новим знайомствам!

Натискаючи кнопку «Відправити» я приймаю умови Користувацької угоди та даю згоду на обробку моїх особистих даних.