Надійні забудовники Івано-Франківська фото

Люблю наше місто. Люблю його за будь-якої погоди.
Люблю маленькі вулички міста, архітектуру, що поєднала різні стилі та епохи.
Люблю великі, шумні та водночас затишні нові мікрорайони.
Що ми будуємо для наших городян?
Впевнений, що це будинки, в яких хочеться радіти життю та творити добро.

Бажаю Вам кожен ранок зустрічати з радістю у своїй новій затишній квартирі!
Із впевненістю, що про Вас подбають, що і у Ваших дітей буде можливість придбати гарне житло.

Салига О. В.

Про компанію

Будівельна компанія МЖК Експрес-24 була заснована у 1996 році. Від самого початку становлення та формування забудовника відбувалось на основі довготривалої стратегії розвитку, мета якої − надання повного комплексу послуг генерального підрядника та інвестора під час будівництва об’єктів житлової, промислової, соціальної та комерційної нерухомості, а також вихід будівельної компанії на загальноукраїнський ринок житла.

З дня свого заснування компанія забудовник пов’язує свої стратегічні плани з вирішенням соціально-економічних проблем міста Івано-Франківська та регіону. Послідовна реалізація стратегії розвитку надала забудовнику можливість протягом нетривалого часу створити власний проектний відділ, а також парк спеціалізованої техніки (на сьогодні налічує більше 50 одиниць), впровадити високі стандарти кадрової політики, розробити схему координації фінансових потоків, а також напрацювати ефективну модель управління компанією.

Поєднання дієвої моделі управління та наукомістких проектно-конструкторських технологічних рішень надало будівельній компанії МЖК Експрес-24 можливість закріпити свої позиції на регіональному та національному ринках послуг генерального підрядчика та забудовника. МЖК Експрес-24 також має всі необхідні ресурси для налагодження продуктивних партнерських відносин з вітчизняними та зарубіжними промисловими групами, а також компаніями середнього та малого бізнесу в Україні.

Ми одні з кращих забудовників міста та регіону. В портфелі компанії кілька десятків реалізованих проектів та більше 100 тисяч кв.м. житла, введеного в експлуатацію.

Переваги забудовника

− чималий досвід роботи;
− конкурентноспроможні ціни;
− можливість будування в складних геологічних умовах;
− робота власного проектного відділу;
− парк власної сучасної будівельної техніки.

Наша компанія надійний забудовник міста та регіону. В портфелі будівельної компанії кілька десятків реалізованих проектів та більше 100 тисяч кв.м. житла, введеного в експлуатацію. Пріоритетний для «МЖК Експрес-24» напрямок розвитку − зведення житлових мікрорайонів з власною інфраструктурою. Найбільш відомими є житлові комплекси по вул. Української Дивізії, вул. Курінного Чорноти, вул. Миколайчука, вул. Національної Гвардії та по вул. Пилипа Орлика. Будинки МЖК Експрес-24 по вул. Б. Лепкого, вул. Чорновола, вул. Незалежності та вул. С.Бандери вважаються візитною карткою міста Івано-Франківська. На проведеному Мінбудом Всеукраїнському конкурсі на кращий будинок та споруду в 2005 році житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Коновальця,77 був визнаним одним із кращих.

Наші досягнення

У скарбниці компанії забудовника також грамоти, нагороди та подяки від Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської обласної ради, міського голови Івано-Франківська, Івано-Франківської Єпархії та Архієпископа Івано-Франківського і Галицького, Всеукраїнської асоціації «УКРМОЛОДЬЖИТЛО», Благодійного християнського фонду «Солідарність» та ін. На сьогодні підприємство бере активну участь у проектах реконструкції та будівництва житлових будинків в Івано-Франківській області − у Калуші, Городенці, смт. Богородчанах. Збудоване компанією забудовником житло від 2011 року обслуговує спеціально створене на базі МЖК Експрес-24 ТзОВ ЖЕД «Експрес-Комфорт», головна мета діяльності якого − влаштування відповідних умов проживання мешканців. Надійний захист майна та житла власників забезпечує створена у 2004 році охоронна фірма ТзОВ «Експрес-сервіс».

За масштабом впливу на сферу будівництва у Івано-Франківську, а також за об’ємами житлового будівництва міста та області забудовник МЖК Експрес-24 не має конкурентів, продовжуючи утримувати позицію лідерства декілька років поспіль.

Сьогодні підприємством керує Салига Олекса Васильович.